תכנון נופש קבוצתי בצפון

מארגנים נופש קבוצתי?  אנו מצדיעים לכם על היוזמה ועל האחריות החברתית.
כנסו לקישור למידע לגבי חבילת אירוח לקבוצות >>
כשאנו מגבשים נופש קבוצתי, חשוב שנשים לב לארגן נופש קבוצתי שינעם למשתתפים מרוצים, שיסיימו את הנופש עם פנים מחויכות. אכן, זה לא מובן מאליו, אך אפשרי.
הנה לכם כמה דרכים חשובות לתכנון נופש קבוצתי שיתאים לכולם.

שאלון משתפים
הכינו שאלון מקוון למשתתפים בנופש,  שילחו קישור במייל לכל אחד מהם ותנו להם למלא את העדפות לסגנון הנופש המצופה. כוונו אותם באפשרויות לתשובות : כמו כפר נופש בצפון, אירוח קיבוצי, תקציב אפשרי ותוכניה. כך, תתנו לכל משתתף את האפשרות, התחושה האישית והיכולות לבחור את העדפותיו לנופש הקבוצתי.

לאחר שנבחר על פי הטופס את מקום וסגנון אירוח, נשלח מייל עדכון למשתתפים ובו פירוט ההעדפות המשתתפים, שכיוונו למקום הנופש הנבחר.
בחרו מתחם אירוח שיתאים את עצמו לכל משתתפי האירוח, צעירים ומבוגרים, חברותיים וכאלה שפחות.
אנו ממליצים לכם לבחור כפר נופש בצפון עם אירוח קיבוצי בצפון  שתמיד יהלום כל קבוצת נופש בחיבוק חם ואוהב. בכפר הנופש נופי הבשן, תקבלו נופש באירוח קיבוצי מחבק ומזמין: מרחבי דשא, נחל מפכפך, אווירה קיבוצית ונוף מהחלומות.

מתחם המייצר חללים משותפים
כשאנו מחפשים מתחם לאירוח קבוצתי, חשוב שנשלב  מקום הארחה עם  מרחבים יחודיים למשתתפים, כמו כרי דשא רחבים לפעיליות או חדר אוכל פרטי לקבוצה שלנו על מנת לחבר את החברים בקבוצה לפעיליות, פטפוטים והוואי חברתי משותף.

סביבה אטרקטיבית נגישה
גם בנופש קבוצתי, תמיד יהיו רגעים שנרצה לבלות מעט לבד. חפשו מקום שסביבתו מתאימה לאווירה אישית כמו צימרים אישים לצד אפשרות ליציאה קצרה מן המתחם באופן עצמאי.
בנופי הבשן תמצאו שילוב מנצח עבור נופש בצפון מחירים נוחים וסביבה מרובת אטרקציות במרחק קצר.