סוכות בצפון

חופשה בצפון בסוכות – מה חשוב לדעת לפני
כשסוכות מגיע נדמה שעם ישראל נכנס למכונית, סוגר את הדלתות ונוסע. צפונה או דרומה. בגולן ובגליל מתארחות משפחות רבות שמגיעות לנופש בצפון ונהנות מכל היתרונות שיש למתחמי הלינה כאן להציע. גם אצלנו בנופי הבשן אנחנו מארחים מדי שנה משפחות, זוגות וקבוצות שבוחרים להגיע לכאן דווקא בסוכות ולראות את הסתיו במיטבו. 

אם גם אתם מתכננים נופש בצפון בסוכות, כדאי שתדעו את הפרטים הבאים: 

כדאי להזמין מראש:
סוכות עוד רגע מתקרב ומתחמי הלינה מתחילים להתמלא באורחים. כדי להבטיח שתוכלו להנות מכל מה שיש לנו להציע, אנחנו ממליצים ליצור קשר כמה שיותר מוקדם ולהזמין מקום. לא כדאי לחכות לרגע האחרון, זאת מפני שלרוב הצפון עמוס במיוחד בעונה זו ולרוב לא נותרים מקומות ממש לפני החג. 

הזמינו מקומות במסעדות:
למרות שמתחמי הלינה מציעים ארוחות בוקר ולעיתים גם ערב, מומלץ להיערך בכל הקשור לארוחות מראש. הזמינו מקומות במסעדות ובבתי הקפה שבהם אתם רוצים לאכול במהלך החופשה, כך תחסכו לעצמכם המתנה בתורים ארוכים של מטיילים שמגיעים לצפות במהלך סוכות.
 
בידקו מראש קופונים ומבצעים:
אתרי התיירות בצפון מציעים במהלך סוכות הרבה מאד מבצעים והטבות. לפני שאתם מגיעים לצפון בידקו אילו אטרקציות ופעילויות מוצעות בהנחות ובהטבות. במקומות שניתן לעשות זאת, מומלץ לשריין מקום מבעוד מועד.

אל תוותרו על טיולים בטבע:
נופש בצפון מומלץ בכל עונה אבל חופשה בצפון בסוכות היא קסם אמיתי. הסתיו מביא איתו שלכת נפלאה ותחושה של התחדשות. את הצהוב של הקיץ מחליף הירוק והחצבים פורחים בכל פינה. אל תוותרו על טיול בטבע, לשמורות, לנחלים וליערות בגליל ובגולן. ואל תשכחו מצלמה!

אנחנו במתחם הנופש נופי הבשן מארחים בסוכות משפחות ומבקרים רבים, מזמינים גם אותך להזמין חופשה אצלנו ולהנות מכל מה שיש לצפון להציע.