נופש לקבוצות בקיץ – זמן הגיבוש שלכם

הקיץ הוא עונה מושלמת לקחת פסק זמן מהעבודה ולהוציא את העובדים שלכם לחופשה. אם אתם מחפשים מקום שבו נופש לקבוצות הוא מפנק, מגוון, מעניין ובעיקר כיפי, הגעתם למקום הנכון. בנופי הבשן שבקיבוץ להבות הבשן מתחם אירוח שמתאים לקבוצות וצוות שעושה הכל כדי שכל אחד מחברי הקבוצה יהנה מהחופשה שלו. 

נופש לקבוצות – מאיפה מתחילים?
השלב הראשון בכל תכנון נופש בצפון לקבוצה הוא למצוא את המקום הנכון. המקום שבו אתם בוחרים צריך להתאים לאירוח קבוצתי, כלומר לתת לאנשי הקבוצה את הפרטיות באמצעות חדרים נוחים ומרווחים, מקלחות ואמבטיות מפנקות, מרפסת אישית ומרחב משלהם אך גם לאפשר מפגשים קבוצתיים, ארוחות משותפות ופעילות. 
במתחם נופי הבשן תוכלו למצוא חדרים נוחים לזוגות ולמשפחות, לצד מתחמים שבהם אפשר ליצור פעילות קבוצתית ולבלות כקבוצה. 

מגוון רחב של אטרקציות בכל רחבי האזור
נופש בצפון לקבוצה חייב לכלול גם תוכנית פעילות. אזור הצפון גדוש באטרקציות, אתרי טיולים ומקומות בילוי שאפשר לשלב בכל חופשה קבוצתית. כדאי לבחור במיקום נוח שיאפשר לכם לקחת את הקבוצה בכל יום לטיול באזור, להנות מאטרקציות מעניינות ולחזור בערב בנוחות למלון. 

צוות נופי הבשן מציע לכם עזרה בתכנון נופש לקבוצות בצפון ויוכל להציע מגוון רחב של אטרקציות ומסלולי טיול בגליל העליון וברמת הגולן. 

זה הזמן לצאת לחופשה
אוגוסט נקרא גם עונת המלפפונים, זמן שבו לא קורה כמעט דבר בעסק. זה בדיוק הזמן לקחת את העובדים לנופש קבוצתי בצפון, להנות מכמה ימים של שקט ושלווה, של פעילויות גיבוש מהנות ושל נופים מדהימים.
 
אנחנו בנופי הבשן מזמינים קבוצות להתארח אצלנו בכל ימות השנה ולהנות מאירוח נפלא ומשפע של פעילויות מסביב.