נופש לקבוצות בצפון

כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים נופש לעובדים
לקראת סוף השנה, ועדי עובדים רבים פונים אלינו בבקשה לפרטים להזמנת נופש לעובדים בצפון. ליקטנו את כל השאלות החמות וניסחנו מדריך שיעזור למנהל הרווחה או כוח האדם לתכנן את הנופש המושלם עבור העובדים בחברה, אצלנו בגולן

מהם סידורי הלינה לעובדים בנופש? 
כשמתכננים נופש לעובדים בצפון או בכל מקום אחר חשוב לברר מהם סידורי הלינה ואילו אפשרויות לינה מוצעות במקום. כפר נופש בצפון יכול להציע אירוח בחדרים זוגיים, המתאים לעובדים ולבני או בנות זוגם או אירוח בסגנון משפחתי של כמה זוגות במתחם אחד. אצלנו תוכלו להנות מאירוח בצימרים למשפחות, סוויטות, בקתות עץ או וילות אירוח, בהתאם למספר המשתתפים בנופש הקבוצתי. 

כיצד מתכננים את הפעילות במהלך הנופש?
אזור הצפון מעורר אתגר טוב כשמתכננים נופש לעובדים. יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות במהלך החופשה, מטיולים בטבע דרך ספורט אתגרי ועד לסדנאות ופעילויות גיבוש. כדאי ליצור חיבור בין מקום הלינה שלכם ובין הפעילויות. בכפר נופש נופי הבשן אנחנו מציעים ארגון מסודר של פעילויות לקבוצות, בתיאום מראש ולפי צרכי הקבוצה. 

אנחנו מסייעים בבניית החופשה, משיבוץ טיפולים בספא שנמצא במקום ועד חיבור עם אטרקציות וגופים תיירותיים באזור הגולן והגליל העליון. 

איך מתנהלות הארוחות?
ארוחות במהלך נופש קבוצתי בצפון יכולות להתקיים בכמה אופנים. הקבוצה יכולה להתכנס יחד ולשבת בשולחן אחד במהלך ארוחת הבוקר, להזמין ארוחות ערב מסודרות או לקבוע זמנים קבועים לארוחות במסעדות מחוץ לכפר הנופש, בהתאם לתוכנית של אותו יום. 

אנחנו בכפר נופש נופי הבשן שבלהבות הבשן מארגנים עבור הקבוצות שמתארחות אצלנו חוויה מושלמת של נופש מפנק.

אם אתם מארגנים נופש לעובדים בחברה שלכם צרו איתנו קשר ונשמח לארח אתכם