הקיץ מתקרב, הילדים אוטוטו יוצאים לחופש גדול, והתוכניות לחופשה הקרובה וודאי בעיצומן. 

אם אתם מתכננים לחזק את תעשיית התיירות המוקמית ולהישאר בגבולות הארץ, אך אם אתם עדיין מתלבטים לאיזה אזור לנסוע, לפניכם כל הסיבות לבחור נופש בצפון  

1.    הצפון הוא אחד מאזוריה היפים ביותר של הארץ. בין אם זהו נופה ההררי של רמת הגולן, הפריחה בגלבוע או הגליל המוריק- פינות החמד היפות ביותר בארץ נמצאות באזור הצפון, ולכן נופש בצפון הוא חגיגה לאוהבי טבע, שחייבים את הטבע קרוב אליהם תמיד, אך בפרט במהלך החופשה. 

2.    על אף שהצפון הוא גן עדן שופע טבע, הוא מציע עוד הרבה דברים אחרים: אתרי עתיקות ומורשת היסטורית, פסיפס מרתק של עדות ודתות, אתרי קמפינג לאוהבי פשטות ושפע שפע של אטרקציות, הכוללות ספורט אקסטרים, בעלי חיים, סיורים, סדנאות ועוד. המשמעות היא, כי נופש בצפון יאפשר לכם לגוון את החופשה ולצקת אליה תוכן מעולמות ותחומי דעת שונים. 

3.    הקיץ בישראל הוא חם, לעיתים באופן שקשה לשאתו. אך נופש בצפון הוא אידיאלי מבחינת מזג האוויר, היות שבערב הרבה פחות חם, ואף ניתן ליהנות מבריזה נעימה שנושפת בעורף, בייחוד כאשר מדובר באזורים ההרריים יותר. לעומת הנגב, שהוא חם ויבש, באופן שיכול להעיב על החופשה בשל עומס חום, הצפון הוא נוח יותר מבחינה אקלימית. 

אם  הבנתם, כי נופש בצפון הוא הפתרון המתאים לכם, כעת כל שנותר לכם הוא להזמין מקום לינה אצלינו!
נופשי הבשן הוא כפר נופש בצפון, שמציע אירוח נפלא: 
כפר נופש עם בקתות מפנקות, נוף מרגיע ומשכר, אווירה מחבקת ומזמינה, אוויר נקי וכל יתר הפינוקים המתבקשים כדי שהחופשה שלכם תהיה פשוט וואו.

צרו קשר בהקדם כדי שנשמור לכם מקום בגן העדן שלנו. 
 

 

נופש בצפון