נופש אחרי החגים

החגים חלפו עברו ביעף והשגרה האפורה קרבה ובאה ועימה מעגל בית-עבודה- לימודים וכשאנו חולמים על חופשה משפחתית בצפון  אנו מחפשים לברוח מהמולת היום יום להתחבר לעצמנו ולמשפחה ולמצוא את השלווה האבודה במירוץ החיים.
כשאנו יוצאים לחופשה פעמים רבות אנו מוצאים את עצמינו פעמים משוועים לשקט והמולה רגועה בתוך ים הנופשים העולזים. בדיוק לכן, כאשר אנו נופשים לאחר החגים, אנו מוצאים את הצפון שקט ורגוע יותר, המותיר לנו מרחב לחופשה שלווה וברוכה.
מצאו לכם מקום שכזה, כפר נופש בצפון עם אירוח קיבוצי וצאו לנופש מושלם להתרעננות טובה. נצלו גם את מזג האוויר הנעים אחרי החגים - בסתיו ובאביב, זהו גם הזמן המושלם לטיולים עם מזג האוויר נח.

חפשו חופשה באירוח כפרי
בחופשה לאחר החגים אנו מחפשים את האווירה המשוחררת והרגועה, על כן חפשו אירוח קיבוצי כפר נופש בצפון  בעל מתחם חמים ורגוע.  בכפר נופש "נופי הבשן" תגלו כפר נופש חלומי בעל מרחבי דשא מרהיבים בתקתות עץ ציוריות, נחל מפכפך, אירוח מפנק, שמש, ארוחות בוקר גליליות בניחוחות משובחים ובעיקר, הרבה שלווה ורוגע קסום.

מצאו אירוח נגיש לאתרים
כשאנו חולמים על חופשה שלווה אנו שואפים לאירוח "הכל זמין" כשמיטב אתרי הטבע סמוכים ונגישים. כפר הנופש "נופי הבשן" נמצא בלב שמורות טבע רבות ויפיפיות ובמרחק נגיעה מכל האטרקציות שמציע צפון ארצנו.
זוהי הנוסחה המושלמת לחופשה משפחתית לאחר החגים: אירוח קיבוצי מאיר פנים ומפנק בנוחות גישה למיטב אתרים, בסגנון בלתי מתפשר.

פינוקים
כמו בכל נופש, חשוב לקבל חוויות משלימות להגשמת החופשה, כמו: טיפולי ספא עם מבחר עיסויים, ג'קוזי ופינוקים קטנים כמו סבונים ריחניים ואווירה קסומה.  את כל אלו ועוד, תמצאו כמובן בכפר הנופש ''נופי הבשן".בכפר הנופש נופי הבשן שבגליל העליון תוכלו להנות מחדרים מרווחים, בית קפה, אטרקציות בכל רחבי האזור ובילוי בספא מפנק.