כפר נופש נופי הבשן בין הגולן לגליל

 
כפר נופש נופי הבשן שוכן בקיבוץ להבות הבשן ברמת הגולן. שם בנקודת החיבור ממנה עולים אל רמת הגולן מהגליל העליון, נמצא כפר נופש המשלב אפשרויות לחופשה עבור משפחות או זוגות. הלינה המשפחתית היא בבקתות עץ, או בסוויטה מפנקת עם ארוחת בוקר וארוחת ארבע. לנופשים במקום מוצע מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות המתאימות למשפחות או לזוגות.
 
חבילות הנופש
חבילות נופש בכפר הנופש נופי הבשן מיועדות למשפחות ולזוגות. משפחות שיגיעו אלינו ימצאו טיול אופניים באיזור, וביקור ברפת אמיתית בה לומדים הילדים על ייצור החלב. בחבילה לזוגות, אפשר לקבל חבילות הכוללות אקשן ואקסטרים, אבל גם טיפולי ספא הכוללים שני עיסויים של 50 דקות הניתנים על ידי מעסים מקצועיים.
 
מסלולי טיול בסביבת כפר נופש נופי הבשן
בין מסלולי הטיול המוצעים ניתן למצוא את יער אודם בצפון רמת הגולן ואת הגובה הגדולה הלא היא מכתב וולקני גדול הנמצא בעומק היער.
 
משפחות תוכלנה להנות ממסלול הגשר התלוי בבבניאס (נחל חרמון). הגשר הפרוש לאורך הנחל עד למפל הבניאס, הינו מסלול קל ונגיש המותאם למשפחות עם ילדים. בעת ההליכה עליו ניתן להתרשם מנופי הטבע היפים של רמת הגולן.
 
מסלול אחר הוא של נחל הזויתן המשקיף על הכנרת המוקף בפריחתם של חרציות, רקפות, כלניות , אירוסים וסחלבים.
 
ואם אתם מחפשים לראות את פריחה יפה הרי ששמורת תל אנפה הנמצאת מערבית לקיבוץ שמיר בעלייה לרמת הגולן, עטורה בפריחה בחודשים ינואר, פברואר ומרץ. את פריחת הנרקיסים, החלמוניות, החרדלית ושלל פרחים צבעוניים ויפיפיים.
 
אתם מוזמנים להתארח בכפר נופש נופי הבשן, כאן תוכלו להנות מאוירת חופשה מפנקת בכפר נופש לכל המשפחה, ולצאת לטיולים מהנקודה היפה ביותר בין הגליל לגולן.