טיול בגולן

טיולי קיץ מומלצים בגולן
הקיץ מגיע ואיתו נוהרות אל הצפון משפחות עם ילדים, שמחפשות מקום קריר וצונן לטיול קיצי. הגולן מציע לא מעט אפשרויות מהנות לטיולים שכוללים שכשוך במים צוננים והרבה קסם. אז אספנו לכם כמה רעיונות לטיולי קיץ מומלצים בגולן.
 
טיול בנחל חרמון – הבניאס
הבניאס הוא אחד האתרים האהובים ביותר ברמת הגולן. הוא יורד מהר חרמון אל נהר הירדן ומשם אל עמק החולה. שמורת הטבע הבניאס שנמצאת ברמת הגולן היא אחת היפות בצפון. כיף לטייל, להשתכשך במים ולהנות משני מסלולים של גשר תלוי ומסלול המפל. 

שמורת נחל שניר
עוד שמורת טבע יפיפיה וירוקה שנמצאת בעלייה לגולן מכיוון קיבוץ דפנה. השמורה כוללת מספר מסלולים, ביניהם מסלול שמתאים עם ילדים קטנים. בנוסף, במרכז השמורה תמצאו בריכת שכשוך נעימה במיוחד עם מים צלולים, שבטוחה לשימוש גם עם קטנטנים. 

היהודיה
אחד המסלולים היותר מאתגרים בגולן הוא היהודיה. זהו טיול שמשפחות שאוהבות ורגילות לטייל. חלק מהמסלול כולל טיפוס בעזרת סולמות אנכיים המקובעים לקירות וחלק מהסיור עובר בבריכות. אם אתם רוצים לטייל ביהודיה במהלך הקיץ, חשוב לקחת אתכם הרבה מאד מים ולעשות הפסקות לאורך המסלול. בסך הכל הסיור בשמורה אורך כ-4 שעות. 

נחל משושים
טיול נחמד במיוחד ברמת הגולן שמתרכז בשתי נקודות, האחת היא בריכת המשושים והשניה היא נחל זוויתן. יש מספר מסלולי הליכה בנחל משושים ואפשר להתאים את רמת הקושי לפי המשתמשים. השכשוך בנחל זויתן התחתון מהנה במיוחד. 

במתחם האירוח נופי הבשן מחכה לכם צוות מקומי שמכיר היטב את הגולן ויכול לייעץ לכם לאן לנסוע ומה לראות. אנחנו מחכים לכם עם אפשרויות לינה נוחות למשפחות ולקבוצות, בין הגולן והגליל העליון.