טיולי פריחה בצפון

ארבעה מקומות לטיולי פריחה בצפון
החל מחודש פברואר ועד הקיץ הצפון הוא בשיאו. פריחה בכל הצבעים מופיעה על הגבעות וההרים, ליד הנחלים הגועשים ובמטעי הפרי. אין זמן מושלם מזה לבילוי נופש משפחתי בצפון עם כל המשפחה. איפה אפשר לראות את הפריחה בשיאה? הנה כמה המלצות לטיולי פריחה בצפון. 

שמורת תל אנפה
אם אתם מתארחים בכפר נופש או צימר משפחתי באזור הגליל העליון תוכלו לבקר בתל אנפה. שמורת תל אנפה פורחת בחודשים ינואר, פברואר ומרץ עם פריחת הנרקיסים , החלמוניות, החרדלית ועוד שלל פרחים יפיפיים. השמורה נמצאת מערבית לקיבוץ שמיר, בעלייה לרמת הגולן והטיול בה מתאים למשפחות עם ילדים. 

עין תינא ומסביב קיבוץ גדות
האזור מסביב לקיבוץ גדות שופע פריחה בחודשי פברואר עד אפריל. מטעי האפרסקים והשקדיות שמאפיינים את האזור מלבלבים בפריחה עוצרת נשימה בצבעי ורוד ולבן. עין תינא הוא מעיין קטן שנמצא על הכביש במרחק של כ-5 דקות נסיעה מהקיבוץ. הוא מפגיש אתכם עם פריחות יפות ומעיין קטן ונעים שכיף לטבול בו רגליים, רק ביום חם.

שביל השקדיות בראש פינה
ליד נחל ראש פינה ובמעלה ההר תמצאו את שביל השקדיות, שמספק בעונת הפריחה- בין חודשים ינואר ומרץ – מראה מרהיב של שקדיות לבנות מלבלבות. זהו טיול נעים וקצר שמתאים למי שנמצא בצפון במסגרת נופש משפחתי או או מבלה חופשה זוגית עם בן או בת הזוג, כי אין מסלול רומנטי מזה. 

שמורת הבניאס
שמורת הבניאס היא מקום שבו פוגשים לאורך כל השנה את חילופי העונות. בסוף החורף אפשר למצוא בשמורה כלניות ורקפות ולהשקיף מאזורים מסוימים בתוכה על מרבדי החרדליות ועצי השקדיה שמלבלבים בכל רחבי הגליל והגולן. 

בכפר הנופש נופי הבשן תמצאו מגוון צימרים וסוויטות משפחתיות שמהווים נקודת יציאה מושלמת לטיולי חורף ואביב בכל רחבי האזור. אנחנו מזמינים אתכם לחופשה בנקודה הכי יפה בין הגליל לגולן.