חופשת פסח בצפון

תיכף ייגמר החורף ויגיע האביב ויחד עימו נחגוג את פסח. ומה יותר מתאים מפסח לתיכנונה של חופשה משפחתית. אבל תכנון חופשת פסח עם המשפחה בצפון יכול להעלות לא מעט קשיים ומהמורות. הביקוש הגדול לאתרי התיירות והלינה בצפון מחייב הבנה כיצד עלינו לתכנן חופשה שנוכל להנות ממנה מההתחלה ועד הסוף. אז הנה כמה טיפים מאיתנו בנופי הבשן לשימושכם.
 
להתארגן מראש
חופשה בצפון בפסח היא רעיון שכמעט כל בית בישראל ישמח לו. במהלך הפסח מתמלא הצפון במטיילים שנהנים ממקומות הלינה והנופש הרבים. גם אנחנו בכפר הנופש נופי הבשן מארחים משפחות קטנות וגדולות במהלך חופשת הפסח. אז טיפ ראשון הוא: להזמין את החופשה שלכם מספר חודשים מראש ולהימנע ממחירי השיא ולהנות משקט נפשי.
 
מגוון רחב של אטרקציות ובילויים
כאשר אתם בוחרים להגיע לחופשה בצפון הארץ במהלך חופשת הפסח דאגו לבחור בכפר נופש שיאפשר לכם חופשה נוחה שתימנע מכם נסיעות ארוכות ותמרונים מיותרים. כדאי לבדוק מה מציע המקום, אילו חדרים יש בו, כמה ארוחות הוא מגיש והאם הוא קרוב לאתרי תיירות. אנחנו יכולים להבטיח לכם שזה לא משנה אם בחרתם בלינה משפחתית או חדר זוגי, אצלנו בנופי הבשן תמצאו ארוחות ופעילויות קרובות ומגוון רחב של אטרקציות מסביב, כאשר תגיעו לחופשה בפסח
 
בנופי הבשן אין צורך לוותר על תחושת הביחד
אם אתם רוצים לבלות את פסח עם בני המשפחה, אבל במקביל מעוניינים לבלות בצפון בזמן החופשה, הרי שתוכלו להזמין נופש לכל המשפחה במקום אחד. אצלנו בנופי הבשן תוכלו להנות מאפשרויות לינה שמתאימות הן למשפחה קטנה, הן לזוג והן לקבוצות. אנחנו מאפשרים לכם לבלות את ימי החג עם כל המשפחה במקום מפנק, נעים ומהנה ולבלות בחופשהאנחנו מזמינים אתכם לתכנן חופשה בצפון לקבוצות בכפר נופש שהוא הרבה יותר מעוד אירוח קיבוצי.