חופשת חנוכה בצפון

חנוכה עוד רגע מגיע ואנחנו בנופי הבשן כבר מחכים למשפחות שבאות לגלות כאן את החורף ואת החג. בכל רחבי הגליל מתקיימות פעילויות מיוחדות לכבוד החג, הנוף והטבע מתעוררים לחיים עם הגשמים הראשונים של החורף והחרמון הרחוק שאנחנו משקיפים עליו מכפר הנופש שלנו, כבר כמעט לבן כולו.
זה בדיוק הזמן לצאת לחופשת חנוכה בגליל העליון. ואם מתחשק לכם חופשה בצפון בדיוק כזו, זה מה שכדאי לכם לעשות.

לבקר באגמון החולה:
הציפורים הנודדות כבר נחתו כאן לחורף והן הופכות את אגמון החולה לקסום במיוחד. הכל ירוק והציפורים מספקות הצגה של ממש בכל בוקר ועם השקיעה. אנחנו ממליצים להתעורר מוקדם, לצאת מכפר הנופש כבר בשעות הבוקר ולנסוע לאגמון, שם תוכלו לעלות על עגלת מסתור ולהשקיף על הציפורים.

לטייל בשמורות הטבע:
נחלי הבניאס, הדן והשניר מציעים הצצה מיוחדת לחורף הצפוני. עצים בשלכת שעוד רגע נעלמת, המים הזורמים בנחלים לאחר הגשם הראשון, פריחה של חורף ועוד הרבה טבע גולמי צפוני. זה בדיוק הזמן לצאת לטיול בוץ עם הילדים, להנות מהרפתקה בתוך שמורות הטבע שפותחות את שעריהן בחנוכה.

לעלות אל החרמון:
במרחק נסיעה קצר מכפר נופש נופי הבשן תמצאו נוף אחר לגמרי. החרמון שמתכסה בלבן אולי לא פתוח למבקרים בכל ימות השנה, אבל בהחלט אפשר לבקר בסביבתו ולהנות קצת מהאווירה המושלגת. בכפרי הדרוזים הסמוכים תוכלו להנות מערמונים קלויים, מריחות המאפים בטאבון ומאווירה חורפית באמת.
את הטיול במקומות האלו, שכל כך מזכירים את החורף ומתאימים לחנוכה, תוכלו לקנח בישיבה בבית קפה ובאכילת סופגנייה טרייה. אנחנו מזמינים אתכם להגיע עם כל המשפחה לחופשה חורפית מיוחדת במינה בכפר נופש נופי הבשן ולהנות מחג חנוכה שמח באמת.