חופשה רומנטית בצפון

חופשה רומנטית לטו' באב – דווקא בישראל
טו' באב הוא הזדמנות לעשות משהו רומנטי עם בן או בת הזוג, למשל לצאת לחופשה מפנקת בצפון. לא חייבים להרחיק לבירות אירופה הרומנטיות כדי להרגיש שאתם מתנתקים מהשגרה ומבלים זמן איכות זה עם זו. כפר נופש בצפון מציע לכם חופשות זוגיות מהנות במתחם לינה שיש בו כל מה שצריך לחופשה פסטורלית ורגועה. 

למה דווקא בצפון?
אין כמו בוקר שקט ורגוע, בריזה קרירה שמגיעה מההרים, נוף ירוק שעושה חשק להישאר ואווירה חלומית שבה נדמה שאנחנו ממש לא צריכים את הטלפון הנייד או המחשב. זהו הצפון, שבזמן חופשה הופך להרבה יותר פסטורלי ורגוע. 
תוסיפו לכך כפר נופש שבו אפשר להתפנק בחדרים נעימים ומרווחים, אטרקציות ומסלולי טיול בטבע, נופי שקיעה רומנטיים במיוחד ומסעדות נהדרות ותקבלו חופשה רומנטית שאין באף מקום אחר. במרחק נסיעה של שעה וחצי מהמרכז, תמצאו נוף אחר שמוציא אתכם מהשגרה ומאפשר לכם שקט נפשי אמיתי. 

מה עושים בערב?
כשאתם מגיעים לחופשה רומנטית בצפון השאלה מה לעשות בערב, כשמתחשק לשבת ולצפות בשקיעה, היא כמעט שאלה רטורית. יש שפע של אפשרויות לבילוי בערב בצפון. אפשר להישאר קרוב לחדר ולהנות מצפייה בשקיעה מעל הנוף הירוק, עם בקבוק יין טוב ישר מהגולן. 

בנוסף, אפשר למצוא באזור מסעדות איכותיות שמציעות תפריטים המתבססים על התוצרת המקומית, מגבינות צאן דרך יין מקומי ועד לבשר שמגיע מהגולן. ארוחת ערב רומנטית מול הנוף היא דרך נפלאה לקנח יום של חופשה רומנטית בצפון. 

בכפר הנופש נופי הבשן כל חדר עוצב באהבה רבה כדי לאפשר לכם להנות מחופשה זוגית מושלמת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהזמין את החופשה הבאה שלכם, בדיוק בטו' באב.