איך לבלות חופשה משפחתית מוצלחת
 

החויות שלכם הן אלו שיישאירו את הטעם המתוק מחופשה משפחתית מוצלחת. אחת מהן היא כמובן השהייה בכפר נופש מפנק שיידאג לכם לא רק למקום לינה, אלא גם למרחבים פתוחים וארוחות בוקר מפנקות. אבל, הוא גם יכול להיות נקודת יציאה מושלמת לכל האטרקציות שבהן תרצו לבקר. הנה כמה מהמקומות שתוכלו להגיע אליהם בקלות מכפר הנופש נופי הבשן.
 
שמורת נחל שניר
לא רחוק מכפר נופש נופי הבשן נמצאת שמורת נחל שניר המציעה מסלולים קלים למשפחות. הביקור בשמורה מהווה הזדמנות נהדרת לראות את הפריחה באזור ולהנות ממי הנחל הצוננים.
 
רכבל צוק מנרה
במרחק נסיעה קצר מכפר נופש נופי הבשן נמצאת הכניסה לצוק מנרה. מהרכבל, אליו תוכלו להגיע מקריית שמונה, ניצפה נוף מדהים של הרי הגולן ועמק החולה. בכל תחנת עצירה של הרכבל מתקיימת פעילות אתגרית.
 
רכיבת אופניים באגמון החולה
אגמון החולה נמצאה במרכזה של שמורת החולה. אם אתם מתכננים נופש בצפון כדאי לשלב ביקור חוויתי לכל המשפחה למשך כמה שעות בשמורה הגדולה בה ניתן לסייר ברכיבה על אופניים, בהליכה או נסיעה במיני גולף. תוכלו לחזות בציפורים שחונות בו, בעופות המים, בדגים ובשאר בעלי החיים החיים בשמורה.
 
טיול גיפים
בכל אזור הצפון פועלות חברות המציעות טיולי גיפים. אם אתם מתכננים נופש בכפר הנופש נופי הבשן כדאי שתבחרו לכם מסלול שעוד לא הכרתם בגולן או בגליל ופנו לחברה שתספק לכם מדריך וגיפ.
 
לצלות דגים על האש
במידה והתעייפתם מכל הטיולים תוכלו תמיד להגיע אל פארק דגי דפנה שנמצא במרחק נסיעה קצר מכפר הנופש נופי הבשן. שם תוכלו לבלות יום משפחתי שכולו דיג, לדוג דגים ולצלות אותם על האש בסיוע המסעדה הסמוכה.
 
אנחנו מזמינים אתכם לבלות אצלנו בכפר נופש נופי הבשן ולהנות מכל החויות שיש לצפון