חופשה זוגית בסילבסטר בצפון

עוד רגע מגיעה שנה אזרחית חדשה וזה בדיוק הזמן להזמין לכם נופש זוגי בצפון הרחוק, המקום הכי קרוב לאירופה בישראל. אנחנו בנופי הבשן מזמינים אתכם להנות מחופשה מפנקת ורומנטית במיוחד באחד המקומות הכי יפים בארץ.

למה כדאי לבוא לחגוג את הסילבסטר דווקא בצפון? הנה כמה דברים שיעשו לכם חשק.
המון מסעדות רומנטיות:
אי אפשר לבוא לחופשה רומנטית בצפון בלי להזמין מקום במסעדה רומנטית שצופה על נוף מושלם. דווקא בחורף הצפון מציע לא מעט מסעדות חמימות ונעימות שהנוף הנשקף מהן עוצר נשימה בדיוק בעונה הזו.

חופשה אינטימית בלי הפרעות:
בעוד שבקיץ הילדים מצטרפים לחופשה או שאתם פוגשים משפחות עם ילדים בכל מקום, הרי שבסילבסטר זהו זמן ששמור לזוגות המטיילים ונופשים באזור, בלי הפרעות. זה בדיוק הזמן לחופשה צפונית אינטימית, בלי רעש של ילדים בחדר האוכל או ביקור באטרקציות עמוסות. כל מה שאתם צריכים הוא נופש בצפון השקט ואת בן או בת הזוג לידכם, לא צריך יותר מזה.

מקומות בילוי ואתרים מעניינים:
בסילבסטר מתקיימים לא מעט אירועים במקומות שונים בצפון. הנוצרים שמתגוררים ביישובים רבים באזור הגליל והגולן הופכים את התקופה הזו למיוחדת ממש, בזכות קישוטי חג המולד, תחושת החורף האמיתית וכל המסורת מסביב לכך. החרמון מתחיל להיות מושלג בדיוק בזמן הזה ואפשר לבקר בו בלי הפרעות. זהו הזמן הכי רגוע ונעים בצפון.
הסילבסטר הוא זמן מצוין להגיע לצפון לנופש מפנק. אנחנו בכפר נופש נופי הבשן מארחים מדי שנה זוגות מכל רחבי העולם שמגיעים להנות מקסם הצפון, מהאווירה השקטה והשלווה ומהאתרים השונים שמציעים נוף ירוק וחורפי בדיוק בזמן הזה.

רגע לפני הסילבסטר מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהזמין חופשה רומנטית בצפון שיש בה הכל. כל מה שחסר הוא שתגיעו. לפרטים והזמנות על חבילות הסילבסטר