חופשה בצפון במקום אחד שבו קורה הכל

כשמתחיל הקיץ מדגדג לנו באצבעות לצאת לחופשה עם הילדים. החופש הגדול הופך למשעמם במיוחד בערך בתחילת אוגוסט ואנחנו מתחילים לחפש אפשרויות להזמנת חופשה בצפון שיתאימו למשפחה עם ילדים. הצפון הוא בעל יתרון עצום על כל אזור אחר בארץ – הוא מאפשר לכם להנות מנופש מפנק במקום שבו קורה הכל.
אטרקציות, מסלולי טיול, מתחמי בילוי, מסעדות מעולות וגם מתחמי נופש למשפחות שנמצאים במרחק נסיעה קצר מכל אלו. 

קבלו מאיתנו כמה טיפים לתכנון חופשה נוחה בצפון –
כזו שתאפשר לכם לנסוע הכי מעט ולראות הכי הרבה.
 
•    ביחרו באירוח שמתאים למשפחות: נופש למשפחות דורש לא מעט – חדרים מרווחים ונעימים שבהם יש פרטיות להורים ומרחב לילדים, קרבה לאטרקציות ולאתרי טיולים, אוכל טוב ואווירה נעימה. חשוב לבחור במתחם נופש שמתאים לאירוח משפחות ונמצא בקרבת מקום להרבה אפשרויות בילוי. 
•    הזמינו כמה שיותר מוקדם: ככל שאנחנו מתקרבים אל הקיץ, כך המקומות נתפסים ומהר. כדאי לתכנן את החופשה שלכם מראש ולהזמין חבילות נופש בצפון מבעוד מועד. 
•    התייעצו עם מקום האירוח: אנחנו בנופי הבשן אוהבים לייעץ, לספר ולחלוק מידע על אטרקציות ומקומות בילוי קרובים לאירוח. כדאי להתייעץ ולשאול אנשים שחיים באזור ולקבל מידע פנימי על כל המקומות המעניינים. 
•    בידקו מראש האם יש הטבות בכניסה לאתרים. אתרים רבים בצפון מספקים הטבות. בידקו את האזור שאליו אתם נוסעים ותכננו את הפעילות לפי הטבות שמוצעות לכם על ידי האטרקציות במקום. כמובן שחשוב לבדוק שמדובר באטרקציות מעניינות, איכותיות וחווייתיות. 

בנופי הבשן תוכלו להזמין נופש בצפון למשפחות ולהנות מקרבה למגוון עצום של אטרקציות, מסלולי טיול, מסעדות ומתחמי בילוי. נשמח לעזור לכל משפחה למצוא את הפעילות לימי החופשה.