נופי הבשן  - חופשה קרובה לטבע
 

בתוך כל מרוץ החיים הדינמי שלנו, זה הסוער, הדיגיטלי המקוון הזוהר והמהבהב, לפעמים מתחשק לנו דווקא למקסם פשטות מפנקת וטבעית. וכשמדובר על חופשה משפחתית בצפון כולנו שואפים  להתנתק מרגעי היום יום הדינמיים ועירוניים ולהתחבר לטבע.
 
נופי הבשן  - טבעיות  מפנקת
אז אם גם אתם חיפשתם חופשה קרובה לטבע,  כשאנו מגיעים לשער כפר נופש בצפון נופי הבשן אנו מגלים כפר נופש עם אירוח קיבוצי טבעי, רגוע ושלו, יחד עם פינוק מושלם.
כרי  דשא הירוקים, הסביבה הכפרית והמטופחת, האווירה החיכנית והלבבית, בקתות העץ הטבעיות והמפנקות, עם מיטב האיבזור וטיולי האופנים בטבע, נותנים לנו מרחב מושלם לרוץ, להרגע לנוח ולחלום.
הנחל החוצה את כפר הנופש מפכפך ומצטרף לקולות הציפורים,  המשרים עלינו שלווה ברוכה. ארוחת בוקר גלילית, משובחת ובריאה מוגשת בטעמים וריחות מגרים מהטבע, וגולת הכותרת כמובן, אלו שמורות הטבע המרתקות והנופים המרהיבים שסובבים את כפר הנופש בחיבוק מושלם
 
נופי הבשן ושמורות טבע סביב
כפר הנופש נופי הבשן נמצא בלב ליבו של שמורות טבע רבות בצפון  הקוראות לנו לבקר בהם.
נחל  עורבים למשל, הוא שמורת טבע שלווה וקרובה לכפר, בה אנו מוצאים נחל שוצף המפלס דרכו באבני הבזלת השחורות של רמת הגולן לצד מפלים מרהיבים ושפני סלע – דיריו החביבים של השמורה.
קפצו גם לפארק הירדן  - נהר הירדן והגדות המרהיבות שלו ומציע שפע מסלולום יפיפייים ומלאי השראה, עם מבנים עתיקים ומים קרירים וצלולים לשכשוך.
עולה על כולן, היא שמורת החולה הנמצאת במרחק קצר מהכפר, ומככבת בטבעיות הפשטנית שלה, במסלולי אופנים, בתצפיות ציפורים מרהיבות, מסלולים למשפחה והדרכות ופעיליות המחברות אותנו עם הטבע המשתקם.
 
ועוד, שמורות ואתרים רבים ויפיפיים, וכולם בקרבת הכפר. כי כפר נופש בצפון נופי הבשן עם אירוח קיבוצי טבעי ומרגיע, מזמין אותנו לחופשה קרובה לטבע ולמרחבים.
אז הצטרפו אלינו, וגלו גם אתם חופשה משפחתית בצפון  מהנה לכם ולמשפחה.אנחנו מזמינים אתכם לתכנן חופשה בצפון לקבוצות בכפר נופש שהוא הרבה יותר מעוד אירוח קיבוצי.