איך מתכננים חופשה בצפון בחגים? 
 

רק עכשיו נפרדנו מהחופש הגדול והגיע הזמן להיערך לקראת החגים. תכנון חופשה בצפון בחגים יכול להעלות לא מעט אתגרים, בזכות ההצע הגדול ובעיקר הביקוש הגדול לאתרי התיירות והלינה בצפון. אז כיצד לתכנן חופשה שתוכלו להנות ממנה מהרגע הראשון ועד האחרון? אלו הטיפים שלנו.

נערכים מספיק זמן מראש
חופשה בצפון בחגים היא רעיון שמאמצים כמעט בכל בית בישראל. במהלך חול המועד סוכות מתמלא הצפון במטיילים שנהנים ממקומות הלינה הרבים. גם אנחנו בנופי הבשן מארחים משפחות קטנות ומורחבות בראש השנה ובמהלך סוכות.
ההמלצה שלנו: להזמין את החופשה שלכם כמה חודשים מראש, כך תוכלו להימנע ממחירי השיא ולהנות משקט נפשי.

בוחרים במקום שמציע לכם הרבה אפשרויות
לינה משפחתית או חדר זוגי, ארוחות ופעילויות קרובות, מקום להתכנס בו עם כל המשפחה ומגוון רחב של אטרקציות מסביב, אלו רק חלק מהדברים שהאורחים שלנו מוצאים כשהם מגיעים לחופשה בצפון בחגים אצלנו בנופי הבשן.
כדאי לבחור במקום שיאפשר לכם לתכנן חופשה נוחה, בלי נסיעות ארוכות ותמרונים מיותרים. בידקו מה מציע המקום, אילו חדרים יש בו, כמה ארוחות הוא מגיש והאם הוא קרוב לאתרי התיירות.

מתכננים ביחד עם בני משפחה וחברים
אם אתם רוצים לבלות את החג עם בני המשפחה אבל רוצים לעשות זאת במסגרת חופשה בצפון בחגים תוכלו להזמין נופש בצפון לכל המשפחה במקום אחד. אצלנו בנופי הבשן תוכלו להנות מאפשרויות לינה שמתאימות הן למשפחה קטנה, הן לזוג והן לקבוצות. כך תוכלו לבלות את ימי החג עם כל המשפחה במקום מפנק, נעים ומהנה ולהנות מתחושת החופש.

אם גם אתם רוצים להנות עם כל המשפחה מחוויית נופש בצפון שאין כמוה