בין קייאקים לאבובים – אילו אטרקציות מחכות לנופשים בצפון ב- 2016

קיץ 2016 כבר כאן והאטרקציות הרבות בצפון פותחות את שעריהן למבקרים מכל רחבי הארץ. אם אתם מתכננים נופש בצפון בקיץ הקרוב, אלו הן האפשרויות שמוצעות לכם בגליל ובגולן.
 
טיולי ג'יפים:
טיולי שטח הם אטרקציה מעולה בכל עונה ובקיץ הם מאפשרים לנו להנות ממיזוג הג'יפ בזמן שאנחנו רואים את האזור. אם אתם מגיעים לחופשה משפחתית בצפון תוכלו להנות ממגוון עצום של טיולי שטח, מעמק החולה ועד הכנרת, מהגליל העליון ועד הרי הגולן.
 
טיולי רכיבה על סוסים:
במגוון מקומות בגולן ובגליל פועלות חוות סוסים שמוציאות טיולי רכיבה. טיולי הרכיבה לוקחים אתכם לפינות נסתרות בנוף הגלילי. כדאי לבדוק מראש האם הטיול מתאים לילדים, כיוון שלא כל טיולי הרכיבה מיועדים לילדים קטנים. 

קייאקים ואבובים:
לאורך נהר הירדן ונהרות הצפון – שניר, דן וחרמון תוכלו למצוא אטרקציות מים שיכולות לספק שעות ארוכות של הנאה לכל המשפחה. גם במקרה זה כדאי לבדוק את טווחי הגילאים ולוודא שכל בני המשפחה יוכלו להנות מהביקור במקום. 

פארק דיג:
בצפון מספר פארקי דיג שבהם אפשר להנות עם כל המשפחה מיום של כיף ליד האגם. אפשר לדוג דגים, להכין אותם במקום ולהנות מארוחת צהריים בחיק הטבע.

מסלולי טיול מוסדרים:
משמורת נחל דן דרך שמורת יהודיה ועד לנחל שניר ושמורת הבניאס, יש שפע של מסלולי טיול מוסדרים שכיף לטייל בהם ולגלות נופים חדשים. באתר הקרן הקיימת תמצאו פירוט של מסלולים רבים ומידע על ההתאמה שלהם למשפחות, לילדים ולדרגות קושי שונות. 

כפר נופש נופי הבשן נמצא במרחק נסיעה קצר ממגוון גדול של אטרקציות לכל המשפחה. אנחנו מזמינים אתכם להנות מנופש משפחתי בצפון שבו הכל קורה.